Į namus įsiveržę plėšikai Kalvių kaime sumušė moterį ir pagrobė mobilųjį telefoną.
Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį, apie 9.50 val., į Marijampolės apskrities policiją kreipėsi 1936 metais gimusi moteris, kuri pareiškė, kad balandžio 21 dieną apie 9 val. Kalvarijos savivaldybėje, Kalvių kaime, į jos namą, atidarius duris, įsiveržė nepažįstami asmenys, kurie ją sumušė ir pagrobė mobilųjį telefoną. Medicininės pagalbos moteris atsisakė.
Nuostolis nustatinėjamas.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Tadas Kreišmontas – esu itt.lt vyriausiasis redaktorius, rašantis ne tik apie technologijas ir inovacijas, bet ir apie kasdienes temas, artimas kiekvienam iš mūsų. Mano straipsniuose galima rasti naudingų patarimų, sodo gudrybių, įžvalgų apie astrologiją bei skanaus maisto idėjų.

